Detaylı Arama

Lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.

E-Posta Adresiniz / FB Kart No:


Şifreniz :
Şifremi Unuttum!
Beni Hatırla
Hakkımızda


Fenerium Liste'm nedir?

Fenerium Liste’m, Fenerium’un, Facebook’ta hayata geçirdiği benzersiz bir indirim kazanma ve ürün beğenme uygulamasıdır.

Fenerium Liste’mi nasıl kullanırım?

Fenerium Liste’mi kullanmak için öncelikle Facebook kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Facebook hesabınıza girdikten sonra, aşağıda anlatılan basit 2 adımı yapmanız www.fenerium.com.tr internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %15’e varan indirimler kazanmanızı sağlayacaktır.

1. Facebook hesabınız ile fenerium.com.tr’nin Facebook sayfasına girerek sayfayı beğenin (like): www.facebook.com/feneriumcomtr 
2. Fenerium Liste’m uygulamasına girerek (https://apps.facebook.com/uyum-lu/fenerium) listede bulunan fenerium ürünlerinden en beğendiğinizi seçin.

Bu iki adımı tamamlayarak %10 indirim kuponunu kazanmış oluyorsunuz. Eğer 5 arkadaşınızı da Fenerium Liste’m uygulamasına davet ederseniz ve arkadaşlarınızda yukarıdaki 2 adımı tamamladıysa;

Siz %15 indirim kuponu kazanırken, davet ettiğiniz arkadaşlarınızın her biri de ayrı ayrı %10’luk indirim kuponu kazanmış olacak.

Kuponunuzu kampanya bitiminde size e-posta ve Facebook bildirimi olarak yollayacağız.

İndirim kuponunu www.fenerium.com.tr
adresinde kullanabilir. Sürekli güncellenen listeler ile yepyeni ürünleri beğenerek sürekli indirimler kazanabilirsiniz.

FeneriumListe’m sadece indirim kuponu mu dağıtacak ?

Fenerium Liste’m sadece indirim kuponu dağıtan bir uygulama olmayacaktır. Fenerium’un yeni çıkaracağı ürünleri ilk önce siz görebileceksiniz. Yeni koleksiyonları beğenebilecek, sizlerin beğenisine göre ürünlerin şekillenmesini sağlayacaksınız.

Ve hatta her fenerbahçe taraftarının yıl boyunca sabırsızlıkla beklediği en görkemli fenerbahçe ürünleri ile de herkesten önce fenerium liste’m farkıyla tanışabileceksiniz.

Fenerium
Hakkımızda
Mağazalarımız
Cornerlarımız
Yardım
Site Haritası
Banka Hesap Numaraları
İrtibat Numaraları
İletişim Formu
Yurtdışı Gönderileri
Kategoriler
Erkek
Kadın
Çocuk
Bebek
Elektronik
Ev / Ofis
Aksesuar
Fenercell TL Yükle
Koleksiyonlar
A Takım
Tribün
Trend
Aktif
Kolej
Club
Fırsat Ürünleri
Özel Ürünler
Şube Ürünleri
SSL Alın
Fenerbahçe Spor Kulübü Tek Resmi İnternet Satış Sitesi
Her hakkı saklıdır © 2009
www.fenerium.com.tr